12349.
435. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm