Antik intarziás, oszlopokkal díszített üvegezett fa képkeret, Hermann Koch (1856-1939) festménye után készült, udvarládt ábrázoló kromolitográfiával. Keret kisebb felületi sérülésekkel. Belső méret: 59x84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!