Dekoratív vonalas füzet, festet lapélekkel, egészvászon kötésben, XX. sz. első fele, előzéklapon tulajdonosi névbélyegzővel, bejegyzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 20x24x3,5 cm