12659. 435. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
6 500 HUF
0 HUF
Amlicare Santini: Kínai figurális lámpa, porított márvány, jelzett, szerelék cserére szorul, nem működik, kopott, h: 37,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras