12110.
435. Gelaufene Fernauktion
Antik
10 000 HUF
Vietnámi fésülködőasztal, lakkozott, festett fa, kihúzható / felnyitható tükörrel és fiókokkal, tetején távol-keleti jelenettel díszített. Benne hajkefe és tégely. Jelzett, minimális felületi sérülésekkel, összecsukva: 39x27x11 cm