Faragó Miklós: Hollóházi porcelánkép. Keretben, jelzett, hibátlan. 9x7... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Farago-Miklos-Hollohazi-porcelankep-Keretben-jelzett-hibatlan-9x7-cm~II2820803
2820803
11927
435
Antique
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Faragó Miklós: Hollóházi porcelánkép. Keretben, jelzett, hibátlan. 9x7 cm
: nagy_andras