11923.
435. Gelaufene Fernauktion
Antik
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Cca. 1900 Szilágyi és Diskant Diósgyőri gépgyár, szarvas és farkas küzdelme, bronz tálka, jelzett, kopásokkal, 12x14,5 cm