Antik ikon: Mária a gyermekkel. Kézzel festett fa. Erősen, sérült, kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Antik-ikon-Maria-a-gyermekkel-Kezzel-festett-fa-Erosen-serult-kopott-restauralt-felbet~II2822905
2822905
12051
435
80000
Antique
Rufpreis:
80 000 HUF 216,22 EUR , 235,29 USD
Beschreibung: Antik ikon: Mária a gyermekkel. Kézzel festett fa. Erősen, sérült, kopott, restaurált, félbetört állapotban. 42x34 cm
: nagy_andras