10900.
435. Gelaufene Fernauktion
Stich
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Valentine Green (1739-1813) metszése: Anne Conway angol filozófus portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a metszeten, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm.