Paul Jourdy (1805-1856) után, Charles Etienne Pierre Motte (1785-1836) metszése: Csatajelenet (Combat De Benoutii). Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Néhány egészen apró folttal. Paszpartuban. 23x32 cm