Héloise Suzanne Colin, Héloise Leloir (1819-1873): L'Iris moniteur des Modes divatillusztrációja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 27x36 cm.