10890.
435. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Franz Alt (1821-1914) festménye után: Stein, Ausztria (Salzburg környéke). Kromolitográfia, papír, jelzett a kromolitográfián, hajtásnyomokkal, 26x38,5 cm