10910. 435. Gelaufene Fernauktion Stich
3 800 HUF
0 HUF
9 db XIX. sz.-i osztrák acélmetszet (Tirol, Bozen/Bolzano, Prága, stb.), jelzettek a metszeten, vegyes állapotban, lapméret: 24x32 cm körül
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk