14080.
435. Gelaufene Fernauktion
Foto
6 000 HUF
G. Szántó András (1937-2002): In memoriam Kassák Lajos, 1967. Fotómontázs, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett és autográf felirattal, szélein kissé sérült, 39,5x29,5 cm