1931 Gyermekszépségverseny díjazottja. Pfeifer jelzett fotó, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Fotografie/Foto~500022/1931-Gyermekszepsegverseny-dijazottja-Pfeifer-jelzett-foto-uvegezett-keretben-23x31-cm~II2750031
2750031
14614
435
Photo
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: 1931 Gyermekszépségverseny díjazottja. Pfeifer jelzett fotó, üvegezett keretben 23x31 cm
: pk