3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Szövőde. Feljegyzések szövőmesterek és szövödevezetők részére. Összeáll.: Ungár Ferenc. Szabó Lajos illusztrációival. Bp., 1935., Keresztényszocialista Textilipari Alkalmazottak Orsz. Szövetsége Művezetői Szakosztálya, (Budai-ny.), 354 p. Kiadói egészvászon-kötés.