17323.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Budenz József: Finn nyelvtan. (Hang- és szótan.) Átdolgozta: Szinnyei József. Finnugor Kézikönyvek. Bp., 1926., Kókai Lajos. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel.