16094.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bÅ‘vÃtett kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.