16027.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Délmagyarország 1910-1960 fél évszázada. Jubileumi emlékkönyv. Szeged, 1960. 78p. Sok képpel, egészvászon kötésben