16003.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
Almásy László (1895-1951): Az ismeretlen Szahara. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,[1935], Franklin, 216 p.+32 t.(Fekete-fehér képtáblák) Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, gerinc napszívott, egyébként jó állapotban