16040.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, 3 db repüléssel kapcsolatos kötet: [Etherton, Percy Thomas] P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Ford.: Cholnoky Béla. + Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Ford.: Gáspár Miklós. + Repülőrajokkal az óceánon át. Ford.: Révay József. Bp., [1931-1935], Lampel R./Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítókkal.