17306.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Paul Eipper: Das Haustierbuch. Vom Wesen der Schönheit und dem Nutzen unserer Tier-Kameraden. Berlin,1938,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a gerincen kopásnyomokkal.