Zeidner Ferenc: A harcászat alapjai. Bp., 1924., Stephaneum, 310 p. Kopott, foltos egészvászon-kötés, a címlapon névbejegyzéssel, a lapokon néhány folt, de belül alapvetően jó állapotban.