Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1915., Schlesinger Jos. Harmincnegyedik kiadás. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, laza, kissé sérült kötéssel.