Kázmér Miklós: Régi magyar családnevek szótára. XIV-XVII. század. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000008/Kazmer-Miklos-Regi-magyar-csaladnevek-szotara-XIV-XVII-szazad-Bp-1993-Magyar-Nyelvtudom~II2814917
2814917
16484
435
Books: History
Beschreibung: Kázmér Miklós: Régi magyar családnevek szótára. XIV-XVII. század. Bp.,1993,Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tg