https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 142
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2670276
16802
435
0
3000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Zsidi Paula: Az aquincumi polgárváros. Vezető az Aquincumi Múzeum romkertjében. Aquincumi Zsebkönyvek 1. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
Das Lot is nicht erreichbar
2503203
16803
435
0
6000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Egedy Gergely: Konzervativizmus az ezredfordulón. Bp., 2001, Magyar Szemle Könyvek. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2667625
16804
435
0
1600
Books: History
Andere Sammelgebiete
Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.
Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2502948
16805
435
0
1000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Nagy Károly: Emigránsok küldetésben 1960-2000. Debrecen, 2000, New Brunswick. Kiadói kartonált papírkötés. 2503162
16806
435
0
1400
Books: History
Andere Sammelgebiete
Anthony Giddens: A harmadik út. (h.n.) 1999, Agóra Marketing Kft. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2502929
16807
435
0
1000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Jerzy Stempowski: Esszék Kasszandrának. Bp., 1999. Orpheusz. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2645331
16808
435
0
1000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Pletl Rita: A döblingi Széchenyi eszmevilága és stílusa. Kölcsey Füzetek XV. Bp., 2005., Kölcsey Intézet. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2643287
16809
435
0
800
Books: History
Andere Sammelgebiete
Feitl István-Sipos András (szerk.): Iskolák, diákok, oktatáspolitika a 19-20. században. Tanulmányok. Bp.,2004, Napvilág, kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2645363
16810
435
0
800
Books: History
Andere Sammelgebiete
Marx és Engels Magyarországról. Cikkek, levelek, szemelvények. Bp., 1974. Kosstuh. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2645180
16811
435
0
800
Books: History
Andere Sammelgebiete
Ferdinand Anton: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában. Ford.: Szántó Tamás. Bp.,1976., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse