17254.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Bernát Jenő: Tanulmányok. Az agrárpolitika és a magyar agrármozgalom köréből. Bp., 1927, Pátra. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy lap sérült.