Francesco Dal Co: Mario Botta Architetture 1960-1985. Milano, 1985, Electa. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, kiadói kissé kopott kartontokban.