1928 a Magyar Iparművészet 31. évf. érdekes írásokkal, fekete-fehér és... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000010/1928-a-Magyar-Iparmuveszet-31-evf-erdekes-irasokkal-fekete-feher-es-szines-illusztraciC3~II2812329
2812329
16862
435
Books: Architecture, Art
Beschreibung: 1928 a Magyar Iparművészet 31. évf. érdekes írásokkal, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, , kissé sérült és laza félvászon kötésben 263p.
: tg