17028.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
1900 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 18. 1900. II. félév. Angol nyelven, rendkÃvül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzÅ‘kkel, néhány laza lappal, 8+164+18 p.