Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-Pompadour-mintas-6-db-mokkas-csesze-aljjal-Kezzel-festett-jelzett-kopassal~II2761766
2761766
10944
434
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
: nagy_andras