Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Arzberg-3-reszes-reggelizo-jelzett-minimalis-kopas-d-18-cm~II2805033
2805033
11094
434
Beschreibung: Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm
: nagy_andras