Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Antik-Oherendi-viragmintas-tanyer-jelzett-Des-78-kopasokkal-d-23cm~II2788602
2788602
10907
434
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23cm
: nagy_andras