4 darabos Hollóházi dohányzó szett, jelzett, kopásnyomokkal. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/4-darabos-Hollohazi-dohanyzo-szett-jelzett-kopasnyomokkal~II2767283
2767283
10996
434
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: 4 darabos Hollóházi dohányzó szett, jelzett, kopásnyomokkal.
: karap_norbert