1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/1984-Magyarorszag-Franciaorszag-Belyegkiallitas-Budapest-1984-eozin-mazas-Zsolnay-porc~II2808806
2808806
10879
434
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: 1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
: nagy_andras