Tófej retró mázas kerámia váza, alján etikettel jelzett, száján sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Tofej-retro-mazas-keramia-vaza-aljan-etikettel-jelzett-szajan-serult-javitott-m-31-c~II2802705
2802705
10749
434
Art-ceramics
Beschreibung: Tófej retró mázas kerámia váza, alján etikettel jelzett, száján sérült, javított, m: 31 cm
: karap_norbert