Vatikán 1970. "VI. Pál pápa" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, pápai címerrel ellátott dísztokban. Szign.: Greco (44mm) T:1
Vatican 1970. "Pope Paul VI" two sided bronze medalion in original case with papal crest. Sign.: Greco (44mm) C:UNC