Németország DN "WWF / Koala" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~1500016/Nemetorszag-DN-WWF-Koala-reszben-aranyozott-jelzett-Ag-emlekerem-kapszulaban-11g09992~II2804040
2804040
33162
434
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: Németország DN "WWF / Koala" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem kapszulában (11g/0.999/26mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
Germany ND "WWF / Koala" partially gilt, hallmarked Ag medallion in capsule (11g/0.999/26mm) C:PP fingerprints, spotted
: pk