33151.
434. Gelaufene Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
18 000 HUF
Németország DN "A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért" kétoldalas jelzett aranyozott Ag emlékérem. Szign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) C:AU patina