31236.
434. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vegyes: 2007. "80 éves MNB Sportkör" fém emlékérem (42,5mm) + Amerikai Egyesült Államok 2002. "AAA (American Accounting Association) 100 éves szolgálat" aranyozott bronz emlékérem sérült dísztokban (63,5mm) T:PP,1