Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas bronzozott Al emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve, melynek alján sérült szövet (123x92mm) T:2 patina, kopott bronzozás