31203.
434. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem sérült dísztokban (34,52g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina