30866.
434. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" (6xklf) jelzett Ag (2x) (31,20g/925/42,5mm) jelzett Ag piedfort (62,92g/925/42,5mm) + ezüstözött bronz (42,5mm) + aranyozott bronz (42,5mm) + bronz kétoldalas emlékérmek eredeti tokban (42,5mm) T:1-1- (5x eredetileg PP) patina