Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 157

1957. Felszabadulási Repülő Csillagtúra 1957 zománcozott bronz jelvény (20mm) T:2
33464.

1957. "Felszabadulási Repülő Csillagtúra 1957" zománcozott bronz jelvény (20mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1957. NEMZETI VIT REPÜL V. 1957 (V. Nemzeti Vitorlázó Repülőnap) zománcozott bronz jelvény (21x27mm) T:2
33465.

1957. "NEMZETI VIT REPÜL V. 1957 (V. Nemzeti Vitorlázó Repülőnap)" zománcozott bronz jelvény (21x27mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1957. V. ORSZ. EJE. BAJN. (Országos Ejtőernyős Bajnkoság) 1957 zománcozott bronz jelvény (20x15mm) T:2
33466.

1957. "V. ORSZ. EJE. BAJN. (Országos Ejtőernyős Bajnkoság) 1957" zománcozott bronz jelvény (20x15mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1960. Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban (40mm) T:2 kopott aranyozás, patina
33467.

1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban (40mm) T:2 kopott aranyozás, patina

Rufpreis:
1 800 HUF
10
~1960. Kiváló szövetkezeti munkáért aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon szalagsávval, miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1- patina, repedt zománc
33468.

~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon szalagsávval, miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1- patina, repedt zománc

Rufpreis:
2 400 HUF
~1960. Kiváló szövetkezeti munkáért zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1 patina
33469.

~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1 patina

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
~1960-1970. A Könnyűipar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1-
33470.

Rufpreis:
1 200 HUF
~1960-1970. Építő Szakszervezet zománcozott jelvény (20x17mm) T:2
33471.

~1960-1970. "Építő Szakszervezet" zománcozott jelvény (20x17mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
1960-1975. 2xklf Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda I. fokozat festett és zománcozott tombak jelvény (24mm) + Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda III. fokozat zománcozott tombak jelvény (24mm) + Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda koszorús festett jelvény (30mm) + BUPA - Budai Pamutipari Vállalat ezüst fokozatú zománcozott jelvény (21mm) + Budai Pamutnyomó Vállalat bronz fokozatú jelvény (15mm) + Senior Váci Kötöttárugyár törzsgárda I. fokozatú aranyozott műgyantás jelvény (26mm) + Győri Richards Posztó- Szövetgyár - Richards Törzsgárda 20 év műgyantás Cu-Zn jelvény (31x18mm) T:1,1-
33472.

1960-1975. 2xklf "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" I. fokozat festett és zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" III. fokozat zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" koszorús festett jelvény (30mm) + "BUPA - Budai Pamutipari Vállalat" ezüst fokozatú zománcozott jelvény (21mm) + "Budai Pamutnyomó Vállalat" bronz fokozatú jelvény (15mm) + "Senior Váci Kötöttárugyár törzsgárda" I. fokozatú aranyozott műgyantás jelvény (26mm) + "Győri Richards Posztó- Szövetgyár - Richards Törzsgárda 20 év" műgyantás Cu-Zn jelvény (31x18mm) T:1,1-

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1961. BIV Budapest (Budapest Ipari Vásár) zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1962. BIV - Foire Messe Fair - Budapest zománcozott tombak jelvény (34x27mm) + 1966. Budapest (Budapesti Nemzetközi Vásár) zománcozott tombak jelvény (33x27mm) + 1967 BNV Budapest rátétes zománcozott tombak jelvény (36x25mm) + 1968. BNV Budapest zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1972. BNV Budapest 72 zománcozott tombak jelvény (26x18mm) T:1
33473.

1961. "BIV Budapest (Budapest Ipari Vásár)" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1962. "BIV - Foire Messe Fair - Budapest" zománcozott tombak jelvény (34x27mm) + 1966. "Budapest (Budapesti Nemzetközi Vásár)" zománcozott tombak jelvény (33x27mm) + 1967 "BNV Budapest" rátétes zománcozott tombak jelvény (36x25mm) + 1968. "BNV Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1972. "BNV Budapest 72" zománcozott tombak jelvény (26x18mm) T:1

Rufpreis:
2 400 HUF
~1960-1970. Eötvös József Általános Gimnázium festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés
33474.

Rufpreis:
2 000 HUF
1962. Motoros Kisrepülő Világbajnokság - Budapest 1962 zománcozott bronz jelvény (26x27mm) T:1-
33475.

1962. "Motoros Kisrepülő Világbajnokság - Budapest 1962" zománcozott bronz jelvény (26x27mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF