1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothalló... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1500019/1960-Chazar-Andras-Emlekerem-1745-1945-1960-Siketek-es-Nagyothallok-Orszagos-Szovetseg~II2803743
2803743
33467
434
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: 1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban (40mm) T:2 kopott aranyozás, patina
: ttg