cca 1930-40 össz. 4 db kávét és teát népszerűsítő reklám szórólap: Fiumei Kávébehozatali Társaság (1 db) és Meinl Gyula (3 db), mind kétoldalas, részben lapszéli sérülésekkel, 17x12 és 23x15 cm közötti méretekben