11653. 434. Gelaufene Fernauktion Uhren
16 000 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert