12282. 434. Gelaufene Fernauktion Rahmen
32 000 HUF
0 HUF
Dekoratív, áttört képkeret, Munkácsy Mihály Rőzsehordó nő c. festménye után készült másolattal (Olaj, vászon), látható méret: 49,5x37,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras