12607.
434. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
20 000 HUF
cca 1970-1980 Székely László (1932-) díszlettervező tervei, rajzai, grafikái össz. 8 db, többek közt a Hotel Duna Intercontinental Budapest randevúbár-pub 2 db egyedi rajzú beépítési terve. Klf. technikák, papír, többségében jelzett. Részben kissé sérült. 27x40,5 és 47x70 cm közötti méretekben