1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps d'amour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm